Garmin MARQ 2 Golfer Premium + náhradní řemínek a snímače CT10 + Topo Czech PRO Voucher

Kód: 010-02648-21
Dárek zdarma
Značka: Garmin
56 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Luxusní golfové hodinky s displejem AMOLED, funkcí Virtual Caddie a mnoha dalšími možnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukažte světu, že golf je váš život. Luxusní chytré hodinky mají tkaný nylonový řemínek ve třech odstínech zelené, špičkový dotykový displej AMOLED, tradiční ovládací tlačítka a extrémně odolné pouzdro o průměru 46 mm z titanu třídy 5.

VÝDRŽ BATERIE
Získejte neuvěřitelnou výdrž díky dobíjecí lithiové baterii, která s vámi udrží krok při tréninku. Konkrétně až 16 dní při zapínání otočením zápěstí a 6 dní v režimu trvale zapnutého displeje.

FUNKCE VIRTUAL CADDIE
Získáte pomocníka a poradce přímo na zápěstí, který bude spárovaný s kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth. Funkce Virtual Caddie zohledňuje rychlost a směr větru a doporučí vám vhodnou hůl na základě toho, jakou vzdálenost s ní běžně odpalujete.

RYCHLOST A SMĚR VĚTRU
Hodinky mohou zobrazovat údaje o rychlost a směr větru což výrazně usnadní výběr hole a směru odpalu.

783465-7_01

42.000 PŘEDNAHRANÝCH HŘIŠŤ
Ve svých hodinkách máte 42 000 přednahraných barevných map golfových hřišť CourseView z celého světa. Můžete si stáhnout aktualizace hřišť, na kterých hrajete nejčastěji.

SLEDOVÁNÍ STATISTIK HOLÍ
Spárujte hodinky s přiloženými snímači pro sledování holí Approach® CT10 a získáte pokročilé funkce sledování úderů, včetně jejich polohy, vzdálenosti a typu hole.

VZDÁLENOST PLAYSLIKE
Snímač vzdálenost playslike upraví údaje o vzdálenosti tak, aby byly zohledněny odpaly do kopce nebo z kopce.

ZOBRAZENÍ GREENU
Snímač zobrazení greenu poskytne náhled na skutečný tvar každého greenu z vaší aktuální pozice na hřišti.

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ
Rychlý souhrn vzdáleností na začátek, střed a konec greenu, Abyste vždy věděli, jak a čím zahrát.

PINPOINTER
I když nevidíte jamku, PinPointer vás k ní nasměruje, ať z každého úderu vytěžíte co nejvíc.

783465-5_02

ZOBRAZENÍ PŘEKÁŽEK
Tato funkce umožňuje rychle procházet jednotlivé překážky na mapě a sledovat důležité údaje o vzdálenostech k nim.

DATA O ČLENITOSTI GREENU
Připravte si nejlepší výchozí polohu odpalu a pošlete míček do jamky s využitím dat o členitosti greenu. S aktivním prémiovým předplatným v aplikaci Garmin Golf™ uvidíte svažitost greenu přímo na svém zařízení.

PORADCE PRO JET LAG
Využijte rady ohledně vystavování se světlu, spánkového režimu a cvičení, ať vás na cestách netrápí jet lag. Zadejte podrobnosti o své cestě do kalendáře aplikace Garmin Connect™ v telefonu a sledujte, jak se vaše tělo přizpůsobuje novému prostředí (Již brzy).

MĚŘENÍ SRDEČNÍHO TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Hodinky nepřetržitě měří váš srdeční tep2 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Pomáhají taky měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, Pulzní oxymetr3, dýchání a stres. V aplikaci Garmin Connect v kompatibilním telefonu pak můžete vytvořit zprávu s těmito statistikami a sdílet je.

MONITORING SPÁNKU
Měření délky a kvality spánku rozpoznává fází lehkého a hlubokého spánku, spánku ve fázi REM2 a vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery. Součástí vyhodnocení je také stanovení skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.

FUNKCE BODY BATTERY™
Optimalizujte své energetické rezervy s využitím údajů o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a dalších dat abyste mohli posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy na odpočinek.

PULSNÍ OXYMETR
Sledujte hodnoty pulzního oxymetru, abyste věděli, jak dobře se hladina kyslíku v krvi přizpůsobuje řidšímu vzduchu ve větších nadmořských výškách.

783465-4_01

MĚŘENÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
Sledování variability srdečního tepu je základem pro výpočet skóre stresu, které vám napoví, jestli máte klidný, vyrovnaný nebo stresový den.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

PŘIPRAVENOST K TRÉNINKU
Hned po probuzení budete znát jak jste připraveni k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů. Pomůže vám to zvážit, zda vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli raději zvolnit.

STAV VST
Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics™.

STAV TRÉNINKU
Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte lepší přehled o celkovém úsilí – a jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

ANIMOVANÁ CVIČENÍ
Hodinky umí zobrazit animovaná cvičení jako kardio tréninky, posilování, jógu a pilates a další. Vyberte si z přednahraných animovaných tréninků nebo si stáhněte další tréninky podle potřeby ze služby Garmin Connect™.

BĚŽECKÝ TRENÉR GARMIN COACH
Bezplatné adaptivní tréninkové plány nabízejí pokyny od profesionálních trenérů a přizpůsobují se vašim potřebám a tréninkovým cílům. Tréninky se s hodinkami synchronizují přímo ze služby Garmin Connect.

FUNKCE PACEPRO™
Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati.

783465-3_01

VO2 MAX
Trénujte chytřeji pomocí indikátoru předpokládaného výkonu VO2 Max. Metrika zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

METRIKY VÝKONU
Sledujte pokročilé metriky tréninku, které zahrnují odhad dynamiky běhu, VO2 Max, regeneračního asistenta a další.

FUNKCE REAL-TIME STAMINA
Využijte údaje o stamině v reálném čase, které vám umožní sledovat a regulovat svou námahu a pomohou vám předejít přetěžování na začátku běhu nebo jízdy.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Mrkněte na doporučené denní tréninky po celý týden. Přizpůsobí se po každém běhu tak, aby odpovídaly vašemu výkonu, regeneraci a nadcházejícím závodům v kalendáři aplikace Garmin Connect v telefonu.

TECHNOLOGIE SATIQ™
Vícepásmový systém GNSS s technologií SatIQ zajišťuje špičkovou přesnost určení polohy v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využití baterie.

BAROMETR, KOMPAS, VÝŠKOMĚR...
Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

TOPOGRAFICKÉ MAPY PRO VÍC KONTINENTŮ
S přednahranými mapami TopoActive Europe budete o své trase vědět vše. Získáte přehled o vrstevnicích, nadmořské výšce, vrcholcích, parcích, pobřežích, řekách, jezerech a dalších geografických prvcích. Stáhněte si další mapy přes Wi-Fi® kdekoli na světě.

FUNKCE CLIMBPRO
Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

LYŽAŘSKÉ MAPY
Vyrazte za zábavou s předinstalovanými topografickými mapami. Dozvíte se z nich názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek v 2 000 lyžařských areálech po celém světě.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování se smartphonem Apple nebo Android můžete přímo na hodinkách a sdílet je.

STOCK TRACKER
Sledujte až 50 svých oblíbených akcií4 – přímo na svém zápěstí – pomocí aplikace Stocks. Zkontrolujte snadno na první pohled jejich ceny a sledujte trendy po celý den.

PLATBY GARMIN PAY™
Podpora bezkontaktních plateb Garmin Pay umožňuje zadat do hodinek otisk běžné platební karty a bez karty a telefonu platit na místech s bezkontaktními terminály pomocí hodinek.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Vestavěný hudební přehrávač umožňuje přehrávat vlastní hudební soubory a podporuje offline poslech streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné), včetně poslechu bez telefonu.

OBCHOD CONNECT IQ™
Spárujte hodinky s kompatibilním zařízením a stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidávejte datová pole a získávejte aplikace a doplňky z obchodu Connect IQ Store.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Po spárování hodinek s telefonem můžete v případě nesnází svým kontaktům automaticky zaslat zprávu pomoci funkce detekce nehod6 nebo varovnou zprávu odeslat ručně.

[:Obsah balení:]
  • MARQ® Golfer (Gen 2) se zeleným tkaným nylonovým řemínkem
  • 3 snímače Approach® CT10
  • Zelený silikonový řemínek
  • USB-C/magnetický nabíjecí kabel
  • Dokumentace
  • Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: