Garmin MARQ 2 Golfer Carbon Premium + náhradní řemínek a snímače CT10 + Topo Czech PRO Voucher

Kód: 010-02722-21
Dárek zdarma
Značka: Garmin
74 490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Luxusní golfové karbonové hodinky s displejem AMOLED, funkcí Virtual Caddie a mnoha dalšími možnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukažte světu, že golf je váš život. Luxusní chytré hodinky mají perforovaný hybridní řemínek z kůže FKM, špičkový dotykový displej AMOLED s klasickými tlačítky a 46mm pouzdro z ultra odolného materiálu Fused Carbon Fiber™.

VÝDRŽ BATERIE
Chytré hodinky: až 16 dní (6 dní při trvale zapnutém displeji)
Režim hodinek v úsporném režimu: až 21 dní
Pouze GPS: až 42 hodin (30 hodin při trvale zapnutém displeji)
Všechny satelitní systémy: až 32 hodin (24 hodin při trvale zapnutém displeji)
Všechny satelitní systémy a více pásem: až 28 hodin (22 hodin při trvale zapnutém displeji)
Všechny satelitní systémy a hudba: až 10 hodin (9 hodin při trvale zapnutém displeji)
Režim GPS s maximální výdrží: až 75 hodin
Režim expedičního GPS záznamu: až 14 dní

FUNKCE VIRTUAL CADDIE
Získejte doporučení k volbě hole na základě větru1, nadmořské výšky, údajů o švihu a dalších ukazatelů. Nový bodový graf rozptylu ran vám rychle ukáže, jaké překážky vás při hře danou holí budou ohrožovat.

RYCHLOSTI A SMĚRU VĚTRU,
Hodinky mohou zobrazovat údaje o rychlosti a směru větru což výrazně usnadní výběr hole a směr odpalu.

43.000+ PŘEDNAHRANÝCH HŘIŠŤ
Hodinky obsahují více než 43.000 map golfových hřišť CourseView z celého světa s pravidelnou bezplatnou aktualizací.

SLEDOVÁNÍ STATISTIK HOLÍ
Spárujte hodinky s přiloženými snímači pro sledování holí Approach® CT10 a získáte pokročilé funkce sledování úderů .

ZDOKONALENÁ FUNKCE VZDÁLENOST PLAYSLIKE
Poznejte, jaké vzdálenosti každá rána skutečně odpovídá, pokud se vezme v úvahu převýšení a povětrnostní podmínky.

DATA O ČLENITOSTI GREENU
Připravte si nejlepší výchozí polohu odpalu a pošlete míček do jamky s využitím dat o členitosti greenu. S aktivním prémiovým předplatným v aplikaci Garmin Golf™ uvidíte svažitost greenu přímo na svém zařízení.

PINPOINTER
I když nevidíte jamku, PinPointer vás k ní nasměruje, ať z každého úderu vytěžíte co nejvíc.

ZOBRAZENÍ PŘEKÁŽEK
Tato funkce umožňuje rychle procházet jednotlivé překážky na mapě a sledovat důležité údaje o vzdálenostech k nim.

ZOBRAZENÍ GREENU
Tato zobrazení greenu poskytne náhled na skutečný tvar každého greenu z vaší aktuální pozice na hřišti. 

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Hodinky dokážou poskytovat každodenní tréninková doporučení Vybrat si můžete zda trénovat podle běžeckého tempa, tepové frekvence nebo cyklistického výkonu. Pro každý den se trénink přizpůsobuje individuálně s přihlédnutím k vašemu výkonu a regeneraci.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Využijte přednahrané profily pro silový trénink, HIIT, jógu, běh a další aktivity a vybudujte si solidní základ pro zlepšení své hry.

VARIABILITA SRDEČNÍHO TEPU
Získejte hlubší přehled o svém celkovém zdravotním stavu, tréninku a regeneraci díky variabilitě srdečního tepu během spánku, a to na základě technologie vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics™.

VO2 MAX
Funkce VO2 Max Měření VO2 Max je k dispozici i pro trailové běhy a umí zohlednit i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

PŘIPRAVENOST K TRÉNINKU
Hodinky hned po probuzení zobrazí jak jste připraveni k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů. Pomůže vám to zvážit, zda vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli raději zvolnit.

STAV TRÉNINKU
Funkce ukazatelům, jako je stav variability srdečního tepu (VST) nebo tréninkové historii a výkonnosti, získáte lepší přehled o efektivně tréninku, skladbě tréninku a míře tréninkové zátěže.

FUNKCE REAL-TIME STAMINA
Využijte údaje o stamině v reálném čase, které vám umožní sledovat a regulovat námahu. Předejdete přetěžování na začátku běhu nebo jízdy.

PORADCE PRO JAT LAG
Využijte rady ohledně vystavování se světlu, spánkového režimu a cvičení, ať vás na cestách netrápí jet lag. Zadejte podrobnosti o cestě do kalendáře aplikace Garmin Connect a sledujte, jak se vaše tělo přizpůsobuje novému prostředí.

RANNÍ ZPRÁVA
Získejte přehled o spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST, připraveností k tréninku a předpovědí počasí. Přehled si můžete upravit, aby ukazoval data, která vás zajímají.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Hybridní hodinky nepřetržitě sbírají data o vašem srdečním tepu, a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo příliš vysoký. Pomáhají taky měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

MONITORING SPÁNKU
Měření délky a kvality spánku rozpoznává fází lehkého a hlubokého spánku, spánku ve fázi REM a vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery. Součástí vyhodnocení je také stanovení skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.

FUNKCE BODY BATTERY™
Optimalizujte své energetické rezervy s využitím údajů o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a dalších dat. Pomůže vám to posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy na odpočinek.

STRESS SCORE
Sledování variability srdečního tepu je základem pro výpočet skóre stresu, které vám napoví, jestli máte klidný, vyrovnaný nebo stresový den.

OUTDOOR MAPS+
Volitelné předplatné služby Outdoor Maps+ nabízí přístup k prémiovým mapovým podkladům (jen USA) a satelitním snímkům (celý svět) staženým přímo do hodinek.

TECHNOLOGIE SATIQ™
Vícepásmový systém GPS s technologií SatIQ zajišťuje špičkovou přesnost určení polohy v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využití baterie.

LYŽAŘSKÉ MAPY SKIVIEW™
Vyrazte za zábavou s předinstalovanými topografickými mapami. Dozvíte se z nich názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek v 2 000 resortů z celého světa.

TOPOGRAFICKÉ MAPY PRO VÍC KONTINENTŮ
Mapy TopoActive pro váš region jsou už přednahrané, tím pádem můžete hned vyrazit. Získáte přehled o vrstevnicích, nadmořské výšce, vrcholcích, parcích, pobřežích, řekách, jezerech a dalších geografických prvcích. Stáhněte si další mapy přes Wi-Fi® kdekoli na světě.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění po spárování kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth.

STOCK TRACKER
Sledujte až 50 svých oblíbených akcií – přímo na svém zápěstí – pomocí aplikace Stocks. Zkontrolujte snadno na první pohled jejich ceny a sledujte trendy po celý den.

PLATBY GARMIN PAY™
Plaťte snadno a rychle pomocí bezkontaktních plateb Garmin Pay u podporovaných poskytovatelů.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Vestavěný hudební přehrávač umožňuje přehrávat vlastní hudební soubory a podporuje offline poslech streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné), včetně poslechu bez telefonu.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidejte datová pole a získejte doplňky z obchodu Connect IQ při spárování s kompatibilním zařízením.

DETEKCE NEHODY
Po spárování hodinek s telefonem můžete v případě nesnází svým kontaktům automaticky zaslat zprávu pomoci funkce detekce nehod4 nebo varovnou zprávu odeslat ručně.

[:Obsah balení:]
  • MARQ® Golfer (Gen 2) - Carbon Edition s černozeleným hybridním řemínkem z kůže a pryže FKM
  • 3 ks. snímačů golfových holí Approach® CT10
  • Černý silikonový řemínek
  • USB-C/magnetický nabíjecí kabel
  • Dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: