Garmin MARQ 2 Athlete Performance Premium + Topo Czech PRO Voucher

Kód: 010-02648-51
Dárek zdarma
Značka: Garmin
54 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Luxusní chytré hodinky s hybridním řemínkem, displejem AMOLED a prémiovými tréninkovými funkcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní chytré hodinky se špičkovým dotykovým displejem AMOLED a klasickými tlačítky pro vrcholové sportovce. 46mm pouzdro je vyrobené z titanu třídy 5 a hybridní titanový článkový řemínek má červené silikonové detaily a sportovní motýlovou sponu.

VÝDRŽ BATERIE
Při tréninku s vámi udrží krok dobíjecí lithiová baterie s neuvěřitelnou výdrží. Konkrétně až 16 dnů v režimu chytrých hodinek a až 42 hodin v režimu GPS.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

SKÓRE VYTRVALOSTI
Funkce měří schopnost vydržet dlouhodobou zátěž a kombinuje tréninková data ze všech sportovních aktivit. Díky tomu víte, jak tréninky ovlivňují vaši celkovou vytrvalost.

SKÓRE BĚHU DO KOPCE
Funkce Pacepro měří schopnosti běhu do kopce a vyhodnocuje průběžný pokrok na základě hodnoty VO2 Max a historie tréninků.

PŘIPRAVENOST K TRÉNINKU
Hodinky hned po probuzení zobrazí jak jste připraveni k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů. Pomůže vám to zvážit, zda vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli raději zvolnit.

STAV TRÉNINKU
Funkce ukazatelům, jako je stav variability srdečního tepu (VST) nebo tréninkové historii a výkonnosti, získáte lepší přehled o efektivně tréninku, skladbě tréninku a míře tréninkové zátěže.

MĚŘENÍ BĚŽECKÉHO VÝKONU
Sledujte, jaký běžecký výkon ve wattech na trase vydáváte. Můžete si tak lépe rozvrhnout úsilí a přesněji doladit trénink. Nepotřebujete k tomu žádné příslušenství.

VARIABILITA SRDEČNÍHO TEPU
Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě sledování variabilitu srdečního tepu Pro analýzu VST využíváme technologii vyvinutou týmem Firstbeat Analytics™.

DOPLNĚK ZÁVOD
Píiprava na závod pomocí tréninkových tipů, přizpůsobených doporučených denních tréninků a odhadů času dokončení na základě znalosti termínu a trasy závodu.

ANIMOVANÁ CVIČENÍ
Hodinky umí zobrazit animace cviků pro kardio, posilování, jógu a pilates. Vybrat si můžete z několika přednahraných sestav a nebo si vytvořit vlastní pomocí služby Garmin Connect™.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Hodinky dokážou poskytovat každodenní tréninková doporučení Vybrat si můžete zda trénovat podle běžeckého tempa, tepové frekvence nebo cyklistického výkonu. Pro každý den se trénink přizpůsobuje individuálně s přihlédnutím k vašemu výkonu a regeneraci.

TRENÉR GARMIN
Bezplatné adaptivní tréninkové plány nabízejí pokyny od profesionálních trenérů a přizpůsobují se vašim potřebám a tréninkovým cílům. Tréninky se s hodinkami synchronizují přímo z aplikace Garmin Connect v telefonu.

PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDKŮ
Získejte na základě historie běhů a celkové kondice odhad, jaké by mohlo být vaše tempo pro vzdálenost 5 km, 10 km – nebo dokonce půlmaraton. Údaje o trendech navíc ukazují vliv tréninku v průběhu času.

FUNKCE PACEPRO™
Jedinečná PacePro poskytuje možnost jednoduše naplánovat tempo běžeckého závodu nebo tréninku s ohledem na výškový profil/sklon běžecké trasy.

VO2 MAX
Funkce VO2 Max Měření VO2 Max je k dispozici i pro trailové běhy a umí zohlednit i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

FUNKCE REAL-TIME STAMINA
Využijte údaje o stamině v reálném čase, které vám umožní sledovat a regulovat námahu. Předejdete přetěžování na začátku běhu nebo jízdy.

TEMPO S KOREKCÍ SKLONU
Nepřepalte tempo hned na začátku. Upravte ho v členitém terénu tak, aby váš výkon odpovídal plánu.

REGENERAČNÍ ASISTENT
Po každém tréninku vám doba regenerace ukáže, jak dlouho regenerovat, než budete připravení si zase pořádně zatrénovat. Funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

PORADCE PRO JAT LAG
Využijte rady ohledně vystavování se světlu, spánkového režimu a cvičení, ať vás na cestách netrápí jet lag. Zadejte podrobnosti o cestě do kalendáře aplikace Garmin Connect a sledujte, jak se vaše tělo přizpůsobuje novému prostředí.

RANNÍ ZPRÁVA
Získejte přehled o spánku, regeneraci a tréninkovém plánu hned po probuzení – společně se stavem VST, připraveností k tréninku a předpovědí počasí. Přehled si můžete upravit, aby ukazoval data, která vás zajímají.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Hodinky nepřetržitě sbírají data o vašem srdečním tepu1 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo příliš vysoký. Pomáhají taky měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

MONITORING SPÁNKU
Měření délky a kvality spánku rozpoznává fází lehkého a hlubokého spánku, spánku ve fázi REM a vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery. Součástí vyhodnocení je také stanovení skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.

FUNKCE BODY BATTERY™
Optimalizujte své energetické rezervy s využitím údajů o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a dalších dat. Pomůže vám to posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy na odpočinek.

STRESS SCORE
Sledování variability srdečního tepu je základem pro výpočet skóre stresu, které vám napoví, jestli máte klidný, vyrovnaný nebo stresový den.

OUTDOOR MAPS+
Volitelné předplatné služby Outdoor Maps+ nabízí přístup k prémiovým mapovým podkladům (jen USA) a satelitním snímkům (celý svět) staženým přímo do hodinek.

TECHNOLOGIE SATIQ™
Vícepásmový systém GPS s technologií SatIQ zajišťuje špičkovou přesnost určení polohy v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využití baterie.

FUNKCE CLIMBPRO
Pomocí ClimbPro a sledujte informace o svých aktuálních a nadcházejících výstupech v reálném čase včetně sklonu terénu, vzdálenosti a převýšení.

FUNKCE NEXTFORK™
Na předinstalovaných mapách TopoActive s průvodcem NextFork se rychleji zorientujete, takže se vám bude snadněji navigovat po trase a uvidíte i za další zatáčku.

NAVIGAČNÍ FUNKCE
Využijte funkce navigace po trase, která dokáže automaticky vypočítat trasu do cíle nebo využít tras naplánovaných v počítači nebo mobilním telefonu například pomocí mobilní aplikace mapy.cz a deníku Garmin Connect.

LYŽAŘSKÉ MAPY SKIVIEW™
Vyrazte za zábavou s předinstalovanými topografickými mapami. Dozvíte se z nich názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek v 2 000 resortů z celého světa.

TOPOGRAFICKÉ MAPY PRO VÍC KONTINENTŮ
Mapy TopoActive pro váš region jsou už přednahrané, tím pádem můžete hned vyrazit. Získáte přehled o vrstevnicích, nadmořské výšce, vrcholcích, parcích, pobřežích, řekách, jezerech a dalších geografických prvcích. Stáhněte si další mapy přes Wi-Fi® kdekoli na světě.

MAPY GOLFOVÝCH HŘIŠŤ
V paměti hodinek je k dispozici CourseView databáze obsahují více než 43.000 golfových hřišť z celého světa. Na hřišti hodinky zobrazí vzdáleností ke greenu/jamce, překážkám a další důležité informace.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění po spárování kompatibilním smartphonem s funkcí Bluetooth.

STOCK TRACKER
Sledujte až 50 svých oblíbených akcií – přímo na svém zápěstí – pomocí aplikace Stocks. Zkontrolujte snadno na první pohled jejich ceny a sledujte trendy po celý den.

PLATBY GARMIN PAY™
Plaťte snadno a rychle pomocí bezkontaktních plateb Garmin Pay u podporovaných poskytovatelů.

HUDEBNÍ PŘEHRÁVAČ
Vestavěný hudební přehrávač umožňuje přehrávat vlastní hudební soubory a podporuje offline poslech streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné), včetně poslechu bez telefonu.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidejte datová pole a získejte doplňky z obchodu Connect IQ při spárování s kompatibilním zařízením.

DETEKCE NEHODY
Po spárování hodinek s telefonem můžete v případě nesnází svým kontaktům automaticky zaslat zprávu pomoci funkce detekce nehod nebo varovnou zprávu odeslat ručně.

[:Obsah balení:]
  • MARQ Athlete (Gen 2) s hybridním titan-silikonovým článkovým řemínkem
  • Řemínek ze silikonové pryže Plasma red
  • USB-C/magnetický nabíjecí kabel
  • Dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: