Garmin Edge® 1040

Kód: 010-02503-01
Značka: Garmin
14 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Prémiový cyklopočítač s přehledným, 3,5" displejem čitelným i na přímém slunci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin Edge 1040 je GPS cyklopočítač s velkým, přehledným displejem a bohatou nabídkou tréninkových funkcí. Navíc získáte přesnější multi-band GPS přijímač, odolnost a opravdu dlouhou výdrž baterií.

  • skvělá přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači
  • výdrž baterie je až 35 hodin v plném režimu a až 70 hodin v úsporném režimu
  • tréninkové funkce vám pomohou odhalit vaše silné a slabé stránky
  • jezděte jako místní díky podrobným mapám a navigačním funkcím
  • jednoduché nastavení, možnost použití hned po vybalení z krabic

PŘEHLEDY VYTRVALOSTI

Získejte během jízdy informaci o zbývající energii1 při zachování aktuální rychlosti a úsilí. Při změně rychlosti funkce okamžitě reaguje a umožní efektivně šetřit síly na zvládnutí celé, naplánované trasy.

CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOST TRASY

Díky novým tréninkovým funkcím zjistíte své silné cyklistické stránky, zaměříte se na zlepšování a dokonce se budete moci připravit se na nároky konkrétní trasy.

FUNKCE POWER GUIDE

Doporučené výkonové cíle vám pomohou rozvrhnout síly po celé délce tratě.

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI

Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: Funcke VO2 Max, doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

STAV TRÉNINKU

Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

ZÁVODNÍ ADAPTIVNÍ TRÉNINK

Připravte se na závod pomocí tréninkových tipů a denních doporučených tréninků. Plán doporučených tréninků se přizpůsobí vašemu aktuálnímu výkonu, regeneraci a potřebám plánovaných akcí. Vše si můžete prohlédnout v kalendáři aplikace Garmin Connect™ přímo v zařízení Edge.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY

Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení k tréninku na základě současné tréninkové zátěže a hodnoty VO2 max.

SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ

Získejte indoorové a outdoorové tréninkové plány z mobilní a webové aplikace Garmin Connect™ nebo tréninky synchronizujte s cyklopočítačem Edge z jiných aplikací včetně TrainingPeaks®. Navíc získáte výzvy k dokončení zmeškaného tréninku.

Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku vám to prozradí.

FUNKCE CLIMBPRO

Automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu během jízdy po naplánované trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká. Můžete dokonce uložit stoupání pro vyhodnocení po jízdě na zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect.

VÝŽIVA A HYDRATACE

Cyklopočítač umožňuje současně s trasou vytvořit plán doplňování tekutin a enegrie. Edge 1040 pak v průběhu trasy upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE

Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole, díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE

Sledujte podrobné detaily každé jízdy pomocí MTB metrik, které zaznamenávají například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

OBTÍŽNOST A PLYNULOST

Funkce Obtížnost vyhodnocuje náročnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce a dalších údajů. Funkce Plynulost pak hodnotí plynulý průjezd trasy. Získáte tak hodnoty, které můžete zkoušet překonávat při dalších jízdách.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Cyklopočítač Edge 1040 nabízí výdrž baterie až 35 hodin při plnohodnotném použití a až 70 hodin v režimu úspory baterie. Zdvojnásobte výdrž baterie pomocí volitelného záložního zdroje Garmin Charge™.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY

Jak intenzivně jste trénovali? Vaše zařízení Edge vám řekne, kdy jste každou aktivitou získali minuty intenzity.

PŘÍJEM SIGNÁLU

Získejte větší přesnost určování polohy a lepší pokrytí dokonce i v nejnáročnějších podmínkách díky novému multi-band GNSS přijímači.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY

Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky a vyhledatelné body zájmu (POI).

APLIKACE TRAILFORKS

Díky navigovatelným datům o stezkách pro horská kola po celém světě a bodům zájmu ze služby Trailforks snadno vyhledáte stezky přímo na zařízení Edge. Nebo si stáhněte aplikaci Trailforks a přeneste naplánované trasy z webu Trailforks.

REŽIM FORKSIGHT

Tento režim automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti stezek.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY

Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY

Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1040 vám ukáže cestu.

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS

Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI INREACH®

Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge s kompatibilním inReach satelitním komunikátorem. Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™

Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s cyklistickým radarem varia a vybaveným výstražným světlem a získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je výstražným světlem, které na jejich rychlost reaguje svou intenzitou.

Edge v případě nehody automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům, pokud detekuje nehodu.

ALARM KRÁDEŽE KOLA

Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu4 upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE

Bezpečnostní funkce se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.

FUNKCE GROUPTRACK

Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás4. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

GROUPRIDE

Naplánujte skupinovou jízdu. A pak sdílejte kód pro zobrazení trasy a dalších informací na kompatibilních zařízeních Edge.

OVLÁDÁNÍ HUDBY

Ovládejte hudbu na trase nebo na trenažéru. Po spárování s telefonem můžete ovládat hudbu přímo přes své zařízení Edge.

ZDOKONALTE SVÉ JÍZDY NA ELEKTROKOLE

Připojte snadno svoje kompatibilní elektrokolo pomocí technologie ANT® nebo ANT+®. Uvidíte svoje vlastní data elektrokola, nastavíte si úrovně asistence a zkontrolujete dojezd vypočtený podle plánované tratě.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT

Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

ŽIVÉ SDÍLENÍ AKTIVITY

Po spárování s chytrým telefonem můžete automaticky odesílat živé aktualizace jízdy rodině a přátelům - aniž byste museli hnout prstem. Zatímco vy jedete, oni mohou být informováni o vaší rychlosti, ujetých kilometrech a dalších údajích.

Spárujte si zařízení s telefonem a dostávejte během závodu motivační zprávy od blízkých a přátel.

OBCHOD CONNECT IQ™

Stáhněte si vlastní datová pole a získávejte aplikace a doplňky stažené z aplikace obchodu Connect IQ.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM

Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s s chytrým cyklotrenažérem Tacx® a projeďte si známé nebo vaše oblíbené trasy kdykoliv během roku a bez ohledu na nepřízeň počasí.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ

Buďte během několika minut připraveni k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů. Jakmile jsou v cyklopočítači Edge, můžete profily jízdy spravovat přímo v zařízení nebo na kompatibilním telefonu.

[:Parametry:]

Obecné

Fyzické rozměry 59,3 × 117,6 × 20,0 mm (2,3″ × 4,6″ × 0,8″)
Hmotnost 126 g (4,4 oz)
Stupeň vodotěsnosti IPX7
Dotykový displej Ano
Velikost displeje Úhlopříčka 88,9 mm (3,5″)
Rozlišení displeje 282 × 470 pixelů
Barevný displej Ano
Typ baterie Dobíjecí li-ion baterie
Výdrž baterie 35 hodin
Režim úspory baterie Ano
Kompatibilita s nabíjením během jízdy (napájený držák a záložní zdroj Garmin Charge) Ano

Mapy a paměť

Možnost přidávat mapy
Základní mapa Předinstalovaná cyklistická mapa Garmin
Kapacita úložiště a napájení 32GB vnitřní paměť
Trasové body / oblíbené / polohy 200
Trasy Až 100 tras
Historie Až 200 hodin

Snímače

GPS
GLONASS
Galileo
Barometrický výškoměr
Gyroskop
Akcelerometr
Snímač okolního světla
Vícepásmový systém GNSS
Magnetometr

Chytré funkce používané každý den

Konektivita Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Aplikace Connect IQ (vzhledy hodinek, datová pole, doplňky a aplikace) Ano
Obchod Connect IQ na zařízení Ano
Chytrá Oznámení Ano
Odpověď na textovou zprávu / odmítnutí hovoru se zasláním textové zprávy (pouze Android) Ano
Počasí Ano
Nastavení se synchronizují v reálném čase s mobilní aplikací Garmin Connect Ano
Ovládání hudby ze smartphonu Ano
Dálkové ovládání kamery VIRB® Ano
OVLÁDÁNÍ CHYTRÉHO TRENAŽÉRU Ano
Kompatibilita se smartphonem iPhone®, Android

Bezpečnostní a sledovací funkce

Asistence
LiveTrack
GroupTrack
Group Ride (Cycling)
Zasílání zpráv mezi cyklisty
Detekce dopravních událostí
Vyhledávání zařízení Edge®
Alarm kola
Upozornění na nepříznivé počasí
Kompatibilita s inReach®

Funkce pro sledování aktivity

Kalorická spotřeba
Minuty intenzivní aktivity

Funkce pro trénink, plánování a analýzu

Nastavitelné obrazovky
Možnost stáhnutí tréninkových plánů
Každodenní tréninková doporučení
Primární a sekundární cíle tréninku
Auto Pause®
Intervalový trénink
Pokročilé tréninky
Auto Lap®
Vo2 Max
Stav tréninku – cyklistika
Tréninková zátěž – cyklistika
Zaměření tréninkové zátěže – cyklistika
Stamina v reálném čase – cyklistika
Analýza cyklistické úrovně
Analýza náročnosti trasy
TRÉNINKOVÝ EFEKT
Regenerační asistent
Virtual Partner
Závod v aktivitě
Segmenty
Automatické procházení
Physio TrueUp
Sjednocený stav tréninku

Funkce pro rekreaci v přírodě

Plánovač výstupu ClimbPro – cyklistika
ClimbPro – trasy
ClimbPro – volná jízda

Funkce pro cyklistiku

Trasy
Upozornění (při dosažení cíle aktivuje alarm – čas, vzdálenost, srdeční tep nebo kalorie)
Cyklistická mapa Garmin (trasovací mapa ulic upravená pro cyklistiku)
MTB Dynamika
Kompatibilita s radarem Varia (zadní radar)
Kompatibilita s kamerou radaru Varia
Kompatibilita se světly Varia
Kompatibilní s měřičem výkonu
Vytváření tras na zařízení
Vyhledávání polohy na zařízení
Funkce Power Guide
Výpočet trasy podle oblíbenosti Trendline – cyklistika
Mapa oblíbenosti tras
Kompatibilní s dynamikou jízdy na kole
Integrovaná data TrailForks
Chytrý výpočet tras podle dojezdu elektrokola

Konektivita

Dálkový ovladač Edge®
Dálkový ovladač Varia
Elektronické řazení ANT+
INTEGRACE SYNCHRONIZOVANÉHO ŘAZENÍ SHIMANO DI2
Režim externího displeje (umožňuje hodinkám Garmin sdílet obrazovky dat se zařízením Edge®).
[:Obsah balení:]
  • Navigace Edge® 1040
  • Držáky (standardní a předsazený)
  • Kabel USB
  • Poutko
  • Dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: