Garmin inReach® Messenger

Kód: 010-02672-01
Značka: Garmin
6 190 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

S naším odolným satelitním komunikátorem1 můžete obousměrně posílat textové zprávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S naším odolným satelitním komunikátorem můžete obousměrně posílat textové zprávy a zůstat tak v kontaktu s rodinou a přáteli, i když nemáte mobilní signál.

  • zůstanete ve spojení s nejbližšími i mimo mobilní signál
  • spárujte zařízení inReach s aplikací Garmin Messenger™ v kompatibilním telefonu a posílejte textové zprávy přes satelitní i mobilní sítě
  • potřebujete pomoc v nouzi? Pošlete do našeho záchranného centra SOS zprávu.
  • na displeji zařízení se zobrazí potvrzení o úspěšném odeslání zprávy
  • oznamovací zprávy vám usnadní komunikaci na cestách
  • baterie vydrží až 28 dnů, na dlohých cestách se tak nemusíte obávat častého dobíjení

SATELITNÍ KOMUNIKACE

Jednoduché uživatelské rozhraní aplikace Garmin Messenger ve vašem telefonu umožňuje snadnou výměnu textových zpráv prostřednictvím satelitních i mobilních sítí.

BEZPROBLÉMOVÉ PŘIPOJENÍ

Optimalizované posílání zpráv inReach využívá mobilní připojení, kdykoli je k dispozici. A když už se dostanete mimo signál, hladce přejde na satelitní síť Iridium® se 100% globálním pokrytím.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE

Aplikace Garmin Messenger s připojením inReach podporuje vytváření vláken a distribuci skupinových zpráv. Můžete tak sdílet svá dobrodružství s různými kontakty současně a vyměňovat si skupinové zprávy s přáteli a rodinou.

PŘIVOLÁNÍ POMOCI V NOUZI

V případě nouzové situace aktivujte interaktivní SOS komunikaci s pohotovostním střediskem Garmin ResponseSM s nepřetržitým provozem.

SDÍLENÍ POLOHY

Svou polohu můžete sdílet se svými nejbližšími přes stránku MapShare™ nebo zprávy s vašimi GPS souřadnicemi.

FLEXIBILNÍ PŘEDPLATNÉ

Přístup ke globální síti Iridium a komunikace prostřednictvím zařízení inReach Messenger vyžaduje aktivní předplatné satelitních služeb. Můžete si vybrat celoroční tarif, nebo si předplatit jen jednotlivé měsíce.

MALÉ A ODOLNÉ

Nenechte se zmást rozměry 7,8 x 6,4 cm (3,1″ x 2,5″) a hmotností 114 g. inReach Messenger je pevný, odolný, nárazuvzdorný a má stupeň vodotěsnosti IPX7.

ZÁLOŽNÍ NABÍJENÍ

Chcete mít zálohu pro případ, že vám v kompatibilním telefonu umře baterka? Stačí připojit inReach Messenger a získáte dost šťávy k odeslání textové zprávy prostřednictvím dotykového displeje telefonu.

EXTRA DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Vnitřní dobíjecí lithiová baterie vydrží až 28 dní v režimu s frekvencí sledování pozice každých 10 minut. Dobrodružství si tak můžete užívat déle.
Propojitelné s dalšími produkty.

SYNCHRONIZACE SEZNAMU KONTAKTŮ

Aplikaci Garmin Messenger můžete synchronizovat se seznamem kontaktů v kompatibilním telefonu.

DISPLEJ ZAŘÍZENÍ

Na displeji zařízení inReach Messenger s technologií MIP uvidíte potvrzení, že byla zpráva odeslána, a pak si budete moct přečíst odpověď.

OZNAMOVACÍ ZPRÁVY

Posílejte kontaktům oznamovací zprávy přímo ze zařízení inReach Messenger. Tyto zprávy se nezapočítávají do limitu počtu textových zpráv v rámci aktivního satelitního předplatného.

JINÁ ZAŘÍZENÍ GARMIN

Ovládejte své zařízení inReach Messenger na dálku a posílejte a přijímejte textové zprávy nebo aktivujte interaktivní SOS pomocí kompatibilních modulů Garmin, námořního vybavení, leteckého vybavení, nositelné elektroniky a jiných zařízení.

PŘEDPOVĚDI POČASÍ INREACH

Získejte detailní předpověď počasí v zařízení inReach Messenger nebo spárovaném kompatibilním zařízení. Můžete si dokonce vyžádat předpověď pro svou aktuální polohu, různé trasové body nebo cíle v itineráři.

FUNKCE TRACBACK

Funkce TracBack® vás dovede stejnou cestou na výchozí místo, pokud byste se náhodou ztratili – navigační informace uvidíte přímo na displeji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: