Garmin Forerunner 55 Blue + možnost výměny do 90 dní

Kód: 010-02562-12
Značka: Garmin
4 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Snadno ovladatelné, sportovně všestranné hodinky se speciálními funkcemi zaměřenými na běžce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forerunner 55 mají nízkou hmotnost a jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí. Sedí tak pohodlně, že o hodinkách na zápěstí nebudete vědět. A to jak během tréninku, tak i mimo něj.

Řemínek i pouzdro hodinek jsou vyrobené z lehkých, odolných materiálů, které se hodí na sport a do náročných podmínek. Perforovaný řemínek ze silikonu odvádí při sportu velmi dobře pot a poskytuje vysoké pohodlí.

Funkce virtuálního běžeckého trenéra umí připravit individuální tréninkové plány, nabízejí bezplatné tréninky a pokyny od profesionálních trenérů. Tréninky se navíc přizpůsobí vašim potřebám a cílům.

Chcete-li získat osobní tréninkové pokyny, využijte denní doporučení pro běh různých intenzit na základě vaší tréninkové historie, úrovně kondice a doby regenerace.

Tato funkce vám pomůže naplánovat strategii pro příští závod a navrhne tempo na základě GPS pro vybranou trasu nebo vzdálenost v aplikaci Garmin Connect™. Své úsilí tak můžete přizpůsobit tomu, co vás čeká.

Tato speciální nástroj zohledňuje vaši aktuální sportovní úroveň a tréninkovou historii. Pomůže vám pracovat na dosažení stanoveného cíle pro závod a sledovat vliv tréninku na předpokládaný čas dokončení závodu.

Sledujte úroveň energie svého těla, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Připomenutí odpočinku vás vybídne ke krátkému dechovému cvičení.

Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na chytré hodinky přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění.

Snadno ovládejte hudbu přehrávanou v telefonu a přeskakujte skladby, aniž byste vypadli z tempa.

[:Obsah balení:]
  • hodinky Forerunner 55
  • nabíjecí kabel USB-C/datový kabel
  • dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: