Garmin inReach® Mini 2 Marine Bundle

Kód: 010-02602-30
Značka: Garmin
10 790 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Satelitní komunikátor nabízí sledovací, navigační a SOS funkce se 100% globálním pokrytím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní satelitní komunikátor v námořní sadě vám pomůže zůstat ve spojení s blízkými nebo odeslat nouzovou SOS zprávu v případě nebezpečí. Komunikace funguje i v místech bez pokrytí mobilním signálem.

  • 100% globální pokrytí. Využívá sítě Iridium®
  • SOS tlačítko pro přivolání pomoci v nouzi
  • obousměrná textová komunikace
  • tracBack® zpětná navigace po prošlé trase
  • podpora mobilní aplikace Garmin Explore™
  • až 14 dnů výdrže v režimu sledování 1x za 10 min

SATELITNÍ KOMUNIKACE

Posílejte si textové zprávy se svými nejbližšími, posílejte příspěvky na sociální sítě nebo komunikujte s dalším zařízením inReach v terénu.

NÁMOŘNÍ SADA

Součástí sady je šroubovací držák a napájecí kabel, abyste mohli připevnit své zařízení inReach ke kormidlu a v případě potřeby jej měli vždy po ruce.

PŘIVOLÁNÍ POMOCI V NOUZI

V případě nouzové situace aktivujte interaktivní SOS komunikaci s pohotovostním střediskem Garmin Response℠ s nepřetržitým provozem.

SDÍLENÍ POLOHY

Kdykoli můžete sdílet svou polohu se svými nejbližšími doma prostřednictvím stránky MapShare™ nebo ve zprávě s vašimi souřadnicemi.

GLOBÁLNÍ SATELITNÍ SÍŤ

Nemusíte se spoléhat na pokrytí signálem mobilní sítě. Vaše zprávy, nouzová komunikace a údaje o sledování polohy jsou přenášeny prostřednictvím globální satelitní sítě Iridium®.

FLEXIBILNÍ PŘEDPLATNÉ

Pro přístup k síti Iridium a komunikaci prostřednictvím inReach Mini 2, je nutné aktivní předplatné satelitních služeb. K dispozici jsou krátkodobé i dlouhodobé tarify.

MALÉ A ODOLNÉ

Nenechte se zmást rozměry 4″ x 2″ a hmotností 100 g. Zařízení inReach Mini 2 je pevné, odolné, nárazuvzdorné (MIL-STD-810) a má stupeň vodotěsnosti IPX7.
Váš strážný anděl.

FUNKCE TRACBACK

Funkce TracBack vás dovede stejnou cestou na výchozí místo, pokud byste se náhodou ztratili – navigační informace uvidíte přímo na displeji.

DIGITÁLNÍ KOMPAS

Elektromagnetický 3-osý kompas s automatickou eliminací náklonu poskytuje přesné informace o směru i v situaci, kdy se nepohybujete.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIÍ

Vnitřní dobíjecí lithiová baterie nabízí až 14 dní provozu v režimu s frekvencí sledování 10 minut a až 20 dní na 1 nabití v úsporném režimu.

PŘEDPOVĚDI POČASÍ INREACH

Získejte detailní předpověď počasí do zařízení inReach Mini 2 nebo spárovaného kompatibilního zařízení. Můžete si dokonce vyžádat předpověď pro svou aktuální polohu, různé trasové body nebo cíle ve svém itineráři.

ZÁLOHY DAT A PLÁNOVÁNÍ CEST

Získejte zdarma přístup na cloudový web Garmin Explore ve svém počítači, kde si můžete plánovat cesty, vytvářet šablony zpráv a krátkých textů, synchronizovat a spravovat nastavení zařízení a ještě mnohem více.

APLIKACE GARMIN EXPLORE

Synchronizujte InReach s webem Garmin Explore nebo s mobilní aplikací na vašem kompatibilním telefonu a zálohujte body, trasy nebo plánujte navigační trasy nad podrobnou mapou.

JINÁ ZAŘÍZENÍ GARMIN

Ovládejte svůj inReach Mini 2 pomocí hodinek Garmin nebo jiných mobilních zařízení a odesílejte a přijímejte zprávy, spouštějte a zastavujte sledování nebo aktivujte SOS.

APLIKACE GARMIN MESSENGER™

Stáhněte si aplikaci Garmin Messenger do kompatibilního telefonu, spárujte s ní zařízení inReach Mini 2 a získáte přístup k rychlému a jednoduchému psaní zpráv a nepřetržité funkci SOS bez ohledu na pokrytí mobilním signálem1. Aplikace také podporuje skupinové zprávy.

APLIKACE GARMIN PILOT™

Propojte InReach s aplikací Garmin Pilot a odesílejte a přijímejte zprávy v kokpitu, ale i v místech bez pokrytí mobilním signálem. Aplikace bude při letu využívat GPS lokalizaci a sdílení polohy zařízení inReach Mini 2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: