Garmin chytrý trenažér Tacx® NEO 2T Sram

Kód: 1113
Značka: Garmin
33 990 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Chytrý elektromagnetický trenažér a ořech Tacx XD/XD-R (typ 2).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý trenažér Tacx NEO 2T patří k nejlepším současným cyklistickým trenažérům na trhu. Díky elektronagnetické konstrukci dosahuje výjimečně nízké hlučnosti a vysokého výkonu s plynulou změnou zátěže. Jízda na něm je tak blízko reálné jízdě, jak jen to jde. Díky novým příslušenstvím, jako je nestabilní základna, můžete zážitek z jízdy navíc ještě umocnit.

  • nízké vibrace a velmi tichý provoz oceníte nejen vy, ale i vaši sousedé
  • vlastní wattmetr s přesností až 1 %, měření kadence a rychlosti jízdy
  • zobrazení výkonu levé/pravé nohy v aplikaci Tacx® nebo na cyklopočítači Edge®
  • věrná simulace jízdy venku, včetně jízdy z kopce nebo různých povrchů

Kazeta není součástí balení. Budete potřebovat kazetu stejného typu a se stejným počtem převodových stupňů, jako máte na kole, které chcete na trenažéru používat.

VELMI TICHÝ PROVOZ

Podařilo se nám přepracovaat design magnetů. Nyní mají výrazně omezené proudění vzduchu a vibrace. Výsledkem je skutečně tichý trenažér, jeden z vůbec nejtišších na trhu.

PŘIROZENÝ VÝKYV

Cyklotrenažér NEO 2T Smart okamžitě reaguje na změny rychlosti či sklonu a umožňuje při jízdě pohyb doleva a doprava přesně podle přirozených potřeb vašeho těla.
Simulace reálné jízdy

Simulaci reálné jízdy ve vnitřních prostorách zajišťuje tzv. dynamická setrvačnost, která kompenzuje váhu, rychlost a úhel sklonu tak, aby jízda byla maximálně realistická.
Simulace jízdy po různém povrchu

Funkce simulace v kombinaci se softwarem Tacx Training™ nebo aplikací Zwift vyvolává vibrace trenažéru a simuluje tak pocit jízdy po různých typech silničních povrchů, jako jsou třeba dlažební kostky nebo štěrk.

SIMULACE JÍZDY Z KOPCE

Pokud použijete externí zdroj napájení, dokáže trenažér simulovat i jízdu z kopce. Na virtuálních tratích tak z kopce nemusíte šlapat, ale můžete si odpočinout nebo se napít.

POSTAVENO PRO VÝKON

Cyklotrenažér NEO 2T Smart nabízí nové provedení motoru, který dodává větší výkon při nízkých rychlostech. Výsledkem je mnohem věrnější zážitek z jízdy při stoupání nebo rozjezdu.

STABILNÍ KONSTRUKCE

32 neodymových magnetů poskytuje vysokou brzdnou sílu i výkon. Trenažér Tacx NEO 2T Smart je vysoce stabilní, a to i při výbušných spurtech až do výkonu 2.200 W.

VĚRNÁ SIMULACE STOUPÁNÍ

Realistická simulace stoupání se sklonem až 25% vám umožní dostat z intenzivního tréninku maximum.

PŘESNÉ A SPOLEHLIVÉ MĚŘENÍ

Sledujte svoji výkonnost a pokroky prostřednictvím spolehlivého a konzistentního měření – a bez kalibrace. Systém měří výkon, rychlost a kadenci s přesností do 1%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: