Garmin Alpha® 200 K

Kód: 010-02616-55
Značka: Garmin
18 790 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pouze přenosný modul s přehledným 3,5" kapacitním displejem a s výdrží až 20 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin Alpha® 200 K je systém pro sledování a výcvik psů. Je složen z obojku s GPS a rádiovou anténou a ručního ovladače s 3,50″ kapacitním dotykovým displejem dobře čitelným i na přímém slunci a jednoduchým ovládáním se šesti tlačítky1. Systém umožňuje mít nepřetržitou kontrolu nad pohybem psa a to i v místech bez pokrytí mobilním signálem. Systém ke svému fungování nevyžaduje žádné předplatné (s výjimkou modelů, které nabízejí možnost satelitní komunikace).

  • ikona sledování a výcviku
  • velký, přehledný, dotykový displej
  • ikona sledování a výcviku smečky
  • nepřetržitý přehled o pozici psa

Můžete sledovat až 20 psů najednou na vzdálenost až 10 kilometrů (podle typu obojku) s aktualizací dat každých 5 sekund.

SPRÁVA SEZNAMU A SKUPIN PSŮ

Neaktivní psi mohou zůstat v seznamu a můžete spravovat jen aktivní skupiny; nemusíte tak při každém lovu psy přidávat a odebírat.

DŮLEŽITÉ VELIČINY A ZÁZNAM LOVU

Sledujte vzdálenost a rychlost každého psa v přehledném seznamu na displeji, včetně stopy jeho pohybu a jeho aktuální pozice nad mapou. .

JISTOTA TLAČÍTKOVÉHO OVLÁDÁNÍ

Tlačítkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání přístroje i v rukavicích a umožňuje rychlé volby povelů a pokynů v jakékoliv situaci.

IMPULZ, TÓN NEBO VIBRACE

Každému ze spsů, které máte připojené, můžete udělit různé typy a intenzity povelů přesně podle potřeby a povahy konkrétního psa.

APLIKACE GARMIN EXPLORE™

Volně stažitelná mobilní aplikace Garmin Explore umožňuje propojit v reálném čase systém sledování psů s mobilním telefonem a ukládat důležitá místa, trasy a záznamy lovu.

FUNKCE PRO VIEW COMPASS

Funkce Pro View Compass nabízí jednoduché a přehledné zobrazení vzdálenosti a směru k jednotlivým psům, které sledujete.

VYSOCE CITLIVÝ GPS PŘIJÍMAČ

Zařízení obsahuje vysoce citlivý GPS/Galileo přijímač. Umožňuje tak pracovat s vyšší přesností a lepším příjmem i v nejnáročnějších podmínkách.

PODROBNÉ MAPY EVROPY

Zařízení obsahuje předehrané odrobné mapy TopoActive Europe a na displeji tak nabízí neustálý přehled o pozici psovoda i psa/psů nad podrobnou mapou.

SATELITNÍ SNÍMKY BIRDSEYE DIRECT

Stáhněte si Satelitní Snímky Birdseye přímo do paměti navigačního přístroje a sledujte svoji pozici a pozici psů nad podrobným satelitním snímkem.

KOMPAS, BAROMETR, VÝŠKOMĚR

Zařízení je vybaveno dodatečnými snímači, které poskytují na GPS nezávislé určení směru, výšky a vývoje barometrického tlaku.

SKVĚLE ČITELNÝ DISPLEJ

Dotykový, kapacitní displej o úhlopříčce 3,50″ nabízí skvělou čitelnost za všech okolností a možnost ovládání i v rukavicích.

VYMĚNITELNÁ BATERIE S DLOUHOU VÝDRŽÍ

Zařízení využívá vyměnitelný, dobíjecí LiIon akumulátor s výdrží až 20 hodin provozu a jednoduchým dobíjením pomocí přiloženého USB kabelu.

DALŠÍ MAPY

Díky slotu na kartu microSD™ můžete na displeji zobrazit další mapy, například Topo Czech Pro a HuntView (mapy se prodávají samostatně, Topo Czech Pro může být součástí ceny vybraných modelů).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: